Płać bezpiecznie

Bambusowy składany stolik do łóżka

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Ten stolik do łóżka jest idealny do przygotowania wystawnego śniadania w łóżku. Dzięki uchwytom i składanej nodze można używać stolika jako tacy i łatwo zmieniać miejsca siedzące. Nie lubisz śniadań w łóżku? Ten stolik do łóżka może być również używany jako stolik pod laptopa. Półka ma krawędź, dzięki czemu laptop lub śniadanie nie zsuwają się ze stołu.

Bambusowy stolik do łóżka

Chciałbyś zaskoczyć swojego partnera śniadaniem do łóżka, ale nie masz stabilnej tacy, na której mógłbyś wszystko położyć? Zapobiegaj rozlaniu płynów i korzystaj z tego stolika do łóżka.

Ten stół jest wykonany z bambusa. Oprócz rustykalnego wyglądu bambus jest także trwałym materiałem. W przeciwieństwie do większości rodzajów drewna jest wysoce odporny na wilgoć i hipoalergiczny, a zatem nadaje się do kontaktu z żywnością. Materiał nie wymaga konserwacji, a dzięki ciepłemu, harmonijnemu wyglądowi pasuje wizualnie do każdego wnętrza!

Składany stolik do łóżka

Ten stolik do łóżka jest bardzo wygodny w użyciu. Można go używać na kanapie lub w łóżku. Aby uzyskać idealną wysokość i dodatkową przestrzeń, blat można wsunąć na kolana. W ten sposób nie trzeba już siedzieć z rzeczami na kolanach i zmniejsza się ryzyko rozlania.

Musisz pracować i szukasz miłego miejsca do pracy? Wykorzystaj ten stolik jako stolik pod laptopa! Bambusowa górna część obudowy zapobiega szkodliwemu przegrzewaniu się laptopa. Czy skończyłeś już pracę? Dzięki składanej nóżce można go łatwo złożyć i schować.

Funkcje stolik pod laptopa

+
wygodny do użycia w łóżku lub na kanapie+
Podwyższona krawędź zapobiega ślizganiu się+
Z uchwytami+
Całkowicie składany+
Nie wymaga montażu
Informacje ogólne stolik do spania

materiał: Bambus i MDF✓
Kolor: Naturalny✓
Szerokość całkowita po rozłożeniu: 65 cm✓
Szerokość całkowita po złożeniu: 50


cm✓Wysokość całkowita po rozłożeniu: 23,5cm✓ Wysokość całkowita po
złożeniu: 6
cm✓

Głębokość całkowita: 30

cm

Więcej informacji
SKU LT807
EAN 5601570645889
Kolor Naturalne
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami