Płać bezpiecznie

Krzesło obrotowe Napoli

Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Rabat ilościowy
10 sztukę dla 596 zł 492,56 zł za sztukę
20 sztukę dla 591 zł 488,43 zł za sztukę
50 sztukę dla 586 zł 484,30 zł za sztukę
Szczegóły

Krzesło biurowe Napoli to wygodne krzesło biurowe o ergonomicznym kształcie. Elegancki design, wykończony w całości na czarno, nadaje krzesłu profesjonalny wygląd. Oparcie posiada regulację wysokości podparcia lędźwiowego dla optymalnego wsparcia dolnej części pleców. W połączeniu z miękką powierzchnią siedziska, wszystko to sprawia, że na tym krześle biurowym można spędzić wiele godzin.

Krzesło biurowe Napoli jest również dostępne z regulacją głębokości siedziska lub z regulacją głębokości siedziska + regulowanymi podłokietnikami 4D. Obie wersje są zgodne z normą NEN-EN 1335.

Ergonomiczne krzesło biurowe Napoli

Krzesło biurowe Napoli oferuje różne opcje ergonomiczne. Krzesło biurowe ma płynną regulację wysokości za pomocą sprężyny gazowej, którą można obsługiwać za pomocą dźwigni pod siedziskiem. Ponadto krzesło jest wyposażone w mechanizm odchylania zapewniający bardziej zrelaksowaną postawę. Mechanizm ten jest obsługiwany za pomocą tej samej dźwigni, co sprężyna gazowa. Za pomocą pokrętła pod siedziskiem można dostosować nachylenie do wagi ciała.

Regulowane podparcie odcinka lędźwiowego zapewnia wygodne podparcie dolnej części pleców. Wreszcie, podłokietniki można regulować nie tylko na wysokość, ale także na szerokość o kilka centymetrów za pomocą śrub pod siedziskiem.

Niedrogie krzesło biurowe z wieloma opcjamiS iedzisko z regulacją wysokościPodłokietniki z regulacją wysokościPodparcie lędźwiowe z regulacją wysokościWysokie oparcieOdchylane dla zrelaksowanej postawyUniwersalne kółka do wszystkich podłógObrót o 360 stopni

Krzesło obrotowe o ergonomicznym kształcie

Oparcie krzesła biurowego Napoli jest tapicerowane wytrzymałą i przewiewną siatką. Zapewnia to dobrą wentylację, nawet w gorące letnie dni. Podstawa jest wykończona w całości w kolorze czarnym, co zapewnia elegancki wygląd.

Dzięki uniwersalnym kółkom tym fotelem biurowym można manewrować zarówno na dywanie, jak i na twardej podłodze. Specjalne "miękkie" kółka do laminatu i parkietu są dostępne osobno. Czy chciałbyś zapewnić swojej wykładzinie, laminatowi lub parkietowi dodatkową ochronę przed zużyciem i zarysowaniami? W takim przypadku można dodatkowo zamówić ochraniacz podłogi z PVC (dostępny w różnych rozmiarach).

Informacje ogólne


Wysokość 97 - 107 cm Wysokość siedziska 47 - 56,5 cmSzerokość między podłokietnikami 47 cmGłębokośćsiedz iska 51 cmSzerokośćsiedziska 50 cm Wysokośćpodłokietników od podłogi 62,5 - 82,

5 cm Wysokość podłokietników odsiedziska 19 - 26,5 cm Szerokość tapicerkipodłokietników 9 cmDługość tapicerki podłokietników 25 cmWysokość oparcia od siedziska 57 cmSzerokość op arcia 48 cmWaga 113 kg
113 kgMateriałtapicerki Siatka

Więcej informacji
SKU SF207M1
EAN 5601570632483
Kolor Czarny
Typ Ergonomiczne krzesło biurowe, Krzesło biurowe z budżetu
Materiał tapicerki Tekstylia
Regulowana wysokość siedzenia Tak
Regulowana głębokość siedziska Nie
Regulowane podłokietniki Regulowana wysokość
Oparcie z regulacją wysokości Nie
Podparcie lędźwiowe Regulowane podparcie lędźwiowe
Normalizacja Nie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami